Gelin Saçı

Düğün hazırlığı yapan çiftlere saç ve makyaj önerilerinde bulunan Ünsan ÖZKAN, 2015 ilkbahar yaz döneminin trendlerini anlattı. Saç ve makyaj alışkanlıklarının her geçen gün doğallaştığını belirten Özkan, Şunları Söyledi :
”Eskisi kadar abartılı düğün saçları görmüyoruz. Bakımlı olmak şart ancak bu bakımı abartı ile karıştırmamak gerekiyor. Saçlardaki bohem dalgalar buna işaret ediyor.
Fön değmiş anca lüle lüle yapılmamış, doğal duruş havası veren saçlar 2020’ye damgasını vuracak. At kuyrukları da yeni sezonda öne çıkan modeller arasında yer alıyor. Saçın tepe yada boyun hizasında toplanması tercihe göre değişiyor.
Klasik topuzlardan uzaklaşıldı. Topuzlar en çok saç örgüsü ile ya da doğal döngü ile oluşturuluyor. Yaz ayları için oldukça uygun bir model olan ıslak görünümlü saçlar 2020’de çok tercih edilecek. İri dalgalı görünümü seviyorsanız, yaz sonunda bu tarz modelleri deneyebilirsiniz. ”
Ünsal Özkan Tüm Sorularınızı Cevaplıyor. Ayrıca başka sorularınız var ise bize alttaki formdan ulaşabilirsiniz.

Make-up

İrem Özkan yurtiçinde aldığı eğitimlerle 2003 yılında meslek hayatına YKM’de marka uzmanı olarak başlamıştır. Ardından kısa bir süre Tekin Acar’da çalıştıktan sonra Ünsal Özkan ile birlikte çalışmaya başlamıştır. Günümüzde de Ünsal Özkan Kuaför ve Güzellik Merkezinde profesyonel make-up olarak çalışmaktadır.

Open chat